Kde si dále můžete užít saunu v Kroměříži ?

Plavecký bazén v Kroměříži

Sauna na bazéně

Skvělá volba, pokud si chcete užít saunování ve větší skupině stejně zaměřených lidí. Na bazéně v Kroměříži najdete dvě saunovací místnosti. Zpravidla je jedna určetna pro muže, druhá pro ženy a v omezeném čase je vždy jedna ze saun určena pro páry nebo je smíšená. Za největší výhodu považujeme skvělý venkovní ochlazovací bazének a poměrně nízkou cenu. Nevýhodou jsou omezené otevírací hodiny, málo času určeného pro páry a poměrně zastaralé sociální zázemí saun - sprchy, převlékárny, toalety.
Otevírací hodiny
Kontakt


Sportovní centrum

Paráda

Saunový svět na Parádě se nachází ve druhém patře tohoto sportovního centra. Vstup se zajišťuje na recepci. K dispozici je zde finská sauna a parní sauna. Ochlazuje se však jen ve sprše, zcela chybí ochlazovací bazének. Venkovní prostory se omezují na pobyt na polouzavřeném balkoně. V rámci saunového světa můžete relaxovat v odpočívárně, kde je však také poměrně teplo. Pro zájemce je zde k dispozici také výřivka, avšak za speciální příplatek. Otevírací doba pro veřejnost, zvláště pro páry je značně omezená.
Otevírací hodiny
Kontakt


Medical cenrum a wellness

Harmony

Harmony je především zdravotnické zařízení. Mimo řadu služeb z oblasti zdraví v budově najdeme také skvělý bazén s teplou vodou, vhodný také pro malé děti. U bazénu je k dispozici saunový svět, kde se nachází finská sauna a pára. Ochlazování probíhá v malém bazénku nebo ve sprše a je možné se ochlazovat také na malé terase, která je zcela pod širým nebem. Návštěvníci saunového světa nemohou navštěvovat bazén a naopak. Cenová relace využití sauny v tomto centru je však poměrně vysoká.
Otevírací hodiny
Kontakt


Wellness, masáže a pivní lázně

Černý orel

Příjemné prostory restaurace, hotelu a pivovaru Černý orel byly v suterénu rozšířeny také o pivní lázně, masáže a saunový svět. Více než saunu, zde návštěvníci hojně navštěvují zejména pivní lázně a masáže. Sauna však funguje také pro veřejnost. Cenová relace je poměrně vysoká.
Otevírací hodiny
Kontakt


mobilní sauna

Kdekoliv u Vás doma

Nemusíte chodit na bazén, ani do města. Saunovat se můžete v prostředí Vašeho domova nebo si užijete saunování v blízké přírodě. Saunu máte jen pro sebe a své přátele na celý den nebo víkend za cenu, kterou běžně platíte jen za 60 minut saunování. Otevírací hodiny nejsou omezené a záleží jen na Vás, kdy si saunu objednáte a s kým do ní půjdete.
Otevírací hodiny - neomezené
Kontakt