Mobilní sauna Kroměříž - jaká je ?

mobilni sauna kamna

Vytápí se dřevem

Abychom byli opravdu mobilní, vytápíme v sauně dřevem. Nejsme tedy vůbec závislí na přívodu elektrické energie nebo jiných zdrojích energie. Vytopit saunu můžete kdekoliv. Dřevo nebo dřevěné brikety můžete mít své, nebo si je můžete u nás zakoupit. Vytopení sauny dřevem trvá mezi 30 minutami až 60 minutami. Za 30 minut je v sauně již příjemných 50 C. Kamna jsou obloženy lávovými kameny, které se vyhřejí a je možné na ně nalévat také vodu s bilinkami. Tím mobilní saunu příjemně ovoníte a vůně se také dostane do Vaší pokožky a vlasů. Zvýší se tím také vlhkost vzduchu a tím i pocitová teplota v sauně. Vyzkoušejte 🙂

mobilní sauna Kroměříž

Výhody mobilní sauny

Pokud milujete pobyty v sauně, ale nemáte možnost dojíždět do velkého města, je mobilní sauna Kroměříž pro Vás ideálním řešením. Díky tomu, že je mobilní sauna umístěna na kolech přívěsného vozíku, můžeme Vám ji doručit prakticky kdekoliv. Terén by měl být rovinatý, příjezdová cesta musí být sjízdná pro delší soupravu auta s vlekem a nesmí být příliš do kopce. Ideální je poloha u rybníka, řeky, bazénu či jiné vodní plochy, kde bude možné provádět kvalitní ochlazovací proceduru. V zimních měsících se skvěle ochladíte i vzduchem nebo sněhem. Saunu tak můžeme provozovat opravdu kdelikov, třeba i na městském sídlišti 🙂

mobilní sauna lehátka

Kapacita mobilní sauny

Do mobilní sauny se bez problémů vejdou čtyři osoby k sezení. Není však problém, aby v sauně sedělo až šest osob. Pokud si budete chtít lehnout, je sauna určena pro dvě osoby. Nezapomeňte, že u kamen je větší teplo než u dveří a také na to, že během saunování je část osob vždy venku a chladí se a část osob může být zrovna v interiéru sauny a ohřívat se. Saunu tak může využívat více osob najednou. Na pronájmu sauny se mohou podílet i dvě nebo více rodin a během víkendu si tak můžete užít saunu vícekrát a levněji.

mobilní sauna Kroměříž

Dopady sauny na zdraví

Hlavním důvodem pobytu v mobilní sauně je očista organismu. Škodlivé toxické látky na lidský organismus působí z jídla, pití i stresových situací, ovšem nikdy nezpůsobí jejich úplné odstranění. Efektivním způsobem je pocení, které si dosyta užijete v mobilní sauně. Kromě toho dojde k posílení funkce kardiovaskulárního systému. Srdce při pocení pracuje stejně jako při cvičení. Při následném ochlazení se navíc srdeční sval protáhne a tím se posiluje.

mobilní sauna kroměříž

Využití mobilní sauny

Mobilní sauna se dá využít při rodinné oslavě, vesnické slavnosti nebo na kamarádské párty. Díky tomu, že se nachází na podvozku přívěsného vozíku, se dá mobilní sauna rezervace přesunout prakticky kamkoliv. Rezervace sauny jednoduše provedete na internetu, a poté si užijete nerušenou relaxaci. Do sauny jděte pouze s ručníkem a nenechte se ničím stresovat. V horku pak buďte jenom tak dlouho, dokud vám to bude příjemné.